Zomerdienst in Opstandingskerk

Zomerdienst in Opstandingskerk
Zondagmorgen 14 juni bent u om 10.30 uur welkom voor de zomerviering in de Opstandingskerk te Wolfheze.

Deze jaarlijkse viering in juni is ook nu weer voorbereid door mensen van Pro Persona, uit het dorp Wolfheze en uit onze gemeente.

De voorgangers ds. Martine Nijveld schrijft: Een dienst nét even anders, waarin we samen vieren wat ons beweegt. Een dienst van verbinding. Dit keer is het thema: ‘Bewogen in beweging komen’. De dienst cirkelt rond het verhaal van Jezus die met bewogenheid naar mensen kijkt – en ook andere mensen in beweging brengt (Matteüs 9:35-10:4).

Er is een gelegenheidskoor van cliënten en gemeenteleden, Mieke van Dommelen is de organist en Kor Mollema is er met zijn euphonium.

Na afloop is iedereen welkom bij de koffie en thee (en die hopen we buiten te kunnen serveren).
 
terug