"Verkoop" voor de Voedselbank

"Verkoop" voor de Voedselbank
Gezellige drukte bij de tafels vol met zelfgemaakte producten en aangeboden diensten op de dankbaarheidszondag 2 november. 

Op zaterdagmorgen worden de producten bij de Vredebergkerk gebracht. Vrijwilligers ordenen alles op tafels in de kerkzaal.
Na de dienst  op zondagmorgen is er veel belangstelling en bijna alles wordt verkocht.

Ook wordt er heerlijke warme Afrikaanse pindasoep aangeboden. Gekookt en aangeprezen door Willem Kelderman. Het recept komt uit het boek van Frank Holleman: Fork Ranger, met als ondertitel: Ons Eten als Weg uit de Klimaatcrisis. Wanneer u belangstelling hebt voor het recept, het kookboek of de Seizoenskalender, dan kunt u het ons laten weten. 

Tot 21 november kunt u nog intekenen op de volgende aangeboden diensten: boodschappen doen, warme maaltijd, trommelworkshop, muziekles noten lezen, bijles Frans, twee keer een lunch, huiskamerconcert en historische wandeling rond Wolfheze.

De opbrengst van bovenstaande is voor de Voedselbank.

Contact: Jet Makkinga, 06 46545173 of Greet Visser-Schoon, 06 13105573

   










                     
terug