Op zondag 7 mei ontving burgermeester Schaap via vertegenwoordigers van “Groene Kerken” uit de gemeente Renkum een “versierde” paraplu met een knipoog naar de schepping (=regenboog paraplu) en bijbel (=geloof, hoop en liefde).
Ook werd haar in kasteel Doorwerth een gedicht met een groene boodschap aangereikt.
We hopen dat deze unieke paraplu onze burgermoeder Agnes zal vergezellen tijdens alle activiteiten van het 100 jarig bestaan in onze dorpen.

Deze paraplu beschermt immers tegen zon en regen en maakt meteen een zinvolle boodschap zichtbaar. Als we onze wereld willen behouden komt het immers op groene handen aan.  Die groene taak verbindt ons als inwoners ook.
Wie de regenboog wil blijven zien zegt de slogan dagelijks na: “Groen moet je doen!” Tips zijn na te lezen op de website van hieronder genoemde kerken.

Klik hier voor het gedicht.