In de eerste week van de schoolvakantie (26 t.m. 30 juli) is er voor de tweede keer een kindervakantieweek.

De leiding schrijft: “Wat hebben wij een geweldige week gehad in Schaarsbergen!
Op maandag, woensdag en vrijdag waren de kinderen van 4 t/m 8 jaar aanwezig en op dinsdag, donderdag en vrijdag de kinderen en jongeren vanaf 9 jaar. In totaal hebben wij 45 verschillende kinderen mogen ontmoeten. Elke dag kwamen gemeenteleden een heerlijke lunch brengen. Het was zeer afwisselend en lekker!

Op de eerste dag stond het thema horen en zien centraal.
We hebben nagedacht over het verhaal van Elia op de berg. We hoorden over de bliksem, storm, donder en het zachte ruizen van de wind. Er waren prachtige gesprekken tussen de jongeren en enkele gemeenteleden. In de middag gingen we lasergamen…verstoppen in het bos en het horen en zien van elkaar maakte veel los.

Op de tweede dag was het thema ruiken en proeven. Het verhaal ging over de Bruiloft te Kana.
Genieten van het leven daar staat God ook voor; feest valt in het water en Hij redt het feest. Op deze dag hebben wij er een echt feestje van gemaakt. Slingers, ijs, lolly’s, chips mochten natuurlijk op deze dag niet ontbreken.

Op vrijdag was het thema bewegen en gaan. We zijn net als Paulus in Malta, Efeze, Damascus en Jeruzalem geweest.
We hebben deze dag genoten van een reuze stormbaan, een zeepglijbaan en een zelf gemaakt zwembad. 

Als afsluiter van deze geweldige week was er een mooi kampvuur met broodjes, popcorn en marsh-mallows!

Geniet van de foto’s en klik hier voor het filmpje.