Doet u mee?
Ook dit jaar wordt u uitgenodigd kaarten te sturen voor gedetineerden in Nederland. Vanwege corona loopt het allemaal wat anders dan andere jaren. U kunt kaarten halen op twee adressen in Oosterbeek en Wolfheze. Op dezelfde adressen kunt u de beschreven kaarten daarna weer inleveren.

Met het ontwerp van de kaart hebben vrouwen van de PI Nieuwersluis het thema “Verbonden” willen verbeelden.
Het zijn dubbele kaarten, één voor de gedetineerde zelf en één die de gedetineerde naar een ander kan sturen. De kaarten worden gezamenlijk verzonden naar Kerk in Actie die die er zorg voor draagt dat de kaarten bij de gedetineerden komen.

Voor het halen en terugbrengen van de kaarten kunt u contact opnemen met Gerard Batterink in Oosterbeek (06 423 567 12) en voor Wolfheze Bas van Helden ( 026 48 21988)