Klein is groot – Die kleine initiatieven in de wijk, zijn een groots gebeuren.
Naast Groene Kerken zijn er ook Groene Wijkinitiatieven, gestart door buurtbewoners. Dan gaat het bijv. om energiezuinig maken van woningen, meer groen in de wijk, duurzaam transport, afkoppelen van het regenwater, recycling en stimuleren van onderling contacten. Dit is een landelijke trend en in Renkum zijn er de laatste jaren vijf ontstaan.
Verschillende gemeenteleden zijn hier actief bij betrokken.

In Oosterbeek kennen we dit rondom Stenenkruis  www.duurzamestek.nl) en rondom de Weverstraat (www.degroenewever.nl).
De burgerlijke gemeente ondersteunt deze initiatieven en publiceert er ook het nodige over; kijk op www.renkumverduurzaamtsamen.nl. Benieuwd wat daar gebeurt? Neem er gerust een kijkje, binnenkort zijn er interessante lezingen en workshops bij Duurzame SteK.

Meer weten, lees de bijlage.