Donderdag 29 oktober verschijnt de nieuwe bijEen met als thema “Hoop”.

De redactie schrijft: Rond het thema “Hoop” zijn in dit kerkblad teksten geschreven en verhalen met woorden en beelden bij elkaar gebracht. Verhalen van ervaringen en activiteiten die laten zien dat we als kerk in deze tijd volop samen ons gemeente-zijn vorm geven. Soms heel nadrukkelijk in een viering of op een startzondag, maar ook vaak achter de schermen en niet zo heel zichtbaar misschien.
De redactie hoopt dat deze hoopvolle verhalen en beelden u zullen inspireren.

De volgende bijEen, die 10 december verschijnt, krijgt het thema “Perspectief”. De redactie nodigt u uit om met foto’s dit thema in beeld vast te leggen. Uiterlijke inleverdatum is 20 november. U kunt de foto’s mailen naar kerkblad@pkn-oosterbeek-wolfheze.nl
De redactie is benieuwd wat u inbrengt.

Bent u nieuwsgierig, kijk op de homepage rechts widget Kerkblad bijEen