De zaterdag voor Pinksteren heeft de diaconie bloemen bezorgd bij alle verzorgings- en verpleeghuizen in Oosterbeek (Overdal, de Molenberg, Het Gastenhuis, de Sonnenberg, Felixoord, Verburgt-Molhuyzen Staete, Mill Hill).
De diaconie schrijft: “Nu de tehuizen voorzichtig weer een beetje open gaan vonden wij het tijd om hier aandacht aan te geven. Een groot boeket bloemen voor zowel bewoners als zorgverleners”.

De volgende tekst stond op de kaart:
Beste bewoners en zorgverleners,
De afgelopen tijd hebben we veel aan u gedacht en met u meegeleefd. We zijn blij dat uw huis weer -beperkt- open mag voor bezoek van familie en vrienden. Fijn voor u als bewoner maar ook voor het verzorgend personeel.
Deze bloemen maken deze nieuwe stap extra feestelijk.
Met een hartelijke groet,
Diaconie Protestantse Gemeente Oosterbeek-Wolfheze.