In de online Pinksterviering  op 31 mei zijn kinderen volop aanwezig.

In de dienst laat ds. Petra Doorn beelden zien van een mooi feestje op Hemelvaartsdag in en rond de muziekkoepel in Schaarsbergen. Het is voor het eerst na de lock-down  dat de kinderen elkaar weer ontmoeten. Ze doen spelletjes, ze blazen bellen en eten en drinken lekkere dingen.

Ds. Petra Doorn geeft de volgende toelichting bij het tonen van de beelden: “Wij hopen dat u ook binnenkort elkaar weer zo onbezorgd kunt ontmoeten en genieten van elkaars gezelschap. Wij hopen dat deze beelden u hoop en vertrouwen geven voor een goede toekomst”.

Op het feestje kregen de kinderen bakmeel en nog wat dingetjes mee om thuis wat lekkers te bakken voor het Pinksterfeest. Pinksteren is immers de verjaardag van de kerk en daar hoort iets lekkers bij.

Wilt u de beelden zien, bekijk de video-opname van de Pinksterdienst.

Kinderfeest op Hemelvaartsdag b