Zondagmorgen 9 februari bent u om 10.00 uur welkom bij de Misa Criolla in de Vredebergkerk.
Een Argentijnse mis laten horen in een protestantse liturgie benadrukt een diepere betekenis. Alle onderdelen, zoals bijvoorbeeld het Kyrie, het Gloria, het Credo komen op een natuurlijke plaats in de liturgie terecht.
Meer weten over de Misa Criolla, lees de bijlage..

Het Oecumenisch Projectkoor o.l.v. dirigent Danny Nooteboom, wordt begeleid door een muzikaal ensemble, bestaande uit een pianist, een fluitist, een gitarist, een bassist en twee slagwerkers. De solist is de sopraan Janine Waardenburg.

Er is oppas voor de allerkleinsten en voor kinderen van de basisschool is er kindernevendienst.
Na de dienst is er ruimte om elkaar te ontmoeten bij koffie/thee of limonade.

De toegang is gratis.

bron foto: http://www.freepik.com